W poniedziałek (10 sierpnia) po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszej przez rowerzystę na deptaku przy ul. Lwowskiej w Chełmie
- Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że kierujący rowerem 16-latek najechał na znajdująca się na deptaku 60-latkę. W wyniku tego zdarzenia kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie.
Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.






![Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM] Oskubała klientów krasnostawskiego banku. Ukrywała się 20 lat. Namierzyli ją lubelscy „łowcy głów” [FILM]](https://static2.radiobonton.pl/data/articles/sm-4x3-oskubala-klientow-krasnostawskiego-banku-ukrywala-sie-20-lat-namierzyli-ja-lubelscy-lowcy-glow-1760860830.webp)

Napisz komentarz
Komentarze