Chełm: Trwa nabór wniosków w ramach 300 Plus

  • 05.08.2020, 09:50
  • oprac. MP
Chełm: Trwa nabór wniosków w ramach 300 Plus
Trwa nabór wniosków do programu „Dobry Start”. To 300 zł jednorazowego wsparcia dla uczniów rozpoczynających rok szkolny.

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie przypomina ze świadczenia mogą też skorzystać dzieci przebywające w pieczy zastępczej. Wniosek składa wtedy rodzic zastępczy, osoba prowadząca rodzinny dom dziecka lub dyrektor placówki opiekuńczo-wychowawczej. Od sierpnia wnioski można składać osobiście, nie tylko przez internet - w Zespole Pieczy Zastępczej przy ul. Jedność 43. Pozostali rodzice mają do dyspozycji dwa inne punkty.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mówiła dyrektor chełmskiego MOPRu Katarzyna Sokołowska. Przypominamy, że świadczenie przysługuje na dziecko uczące się w szkole do ukończenia przez nie 20-stu lat. Natomiast dzieci legitymujące się orzeczeniem o niepełnosprawności, które chodzą do szkoły, mogą liczyć na 300 Plus do ukończenia przez nie 24. roku życia. Wnioski w formie papierowej można składać do 30 listopada.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe