Stwórz EKODOM

  • 01.02.2017, 09:00
  • DSO
Stwórz EKODOM wfos
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie ogłasza nabór wniosków dla na dofinansowanie inwestycji z programu 'EKODOM'.

Chodzi o wymianę pieców lub kotłów węglowych na kotły zasilane paliwem ekologicznym, wymianę wyeksploatowanych kotłów gazowych, wymianę pieców lub kotłów węglowych na hybrydowy system grzewczy, budowę instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, kolektorów słonecznych i innych odnawialnych źródeł energii na potrzeby gospodarstwa domowego, przyłączy do sieci cieplnej oraz przydomowych oczyszczalni ścieków. Nabór rozpoczął się dzisiaj - wnioski można składać do końca marca. Jest szansa na uzyskanie pożyczki w równej kosztom inwestycji - z możliwością umorzenia nawet 30%. Wnioski trzeba składać osobiście, między 8 a 14 w siedzibie funduszu w Chełmie - czyli w pokoju 351 w gmachu. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej www.wfos.lublin.pl. 
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe