Krasnystaw: Pijana matka zostawiła dziecko bez opieki

  • 28.07.2020, 10:20
  • oprac. MP
Krasnystaw: Pijana matka zostawiła dziecko bez opieki
Ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie miała matka opiekująca się 5-letnim synem. O dalszym jej losie zadecyduje Sąd Rodzinny.

W poniedziałek (27 lipca) krasnostawscy policjanci zostali powiadomieni o tym, że w okolicy jednego z bloków w Krasnymstawie biega mały chłopczyk w samych slipkach, a jego matka prawdopodobnie jest nietrzeźwa. 

- Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze w jednym z mieszkań zastali nietrzeźwą kobietę, która sprawowała opiekę nad swoim 5-letnim synem. Badanie alkomatem wykazało, iż 29-latka ma ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie - mówi Jolanta Babicz, rzecznik KPP w Krasnymstawie.

O zaistniałej sytuacji policjanci powiadomi Sąd Rodzinny decyzją, którego chłopcu została zapewniona właściwa opieka. To on zdecyduje o dalszych losach kobiety. Nieodpowiedzialna matka w celu wytrzeźwienia, trafiła na do policyjnego aresztu.  

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe