Chełm: W Amfiteatrze Kumowa Dolina powstaje scena Wakacyjnej Trasy Dwójki

  • 20.07.2020, 14:15
  • MP, NP
Chełm: W Amfiteatrze Kumowa Dolina powstaje scena Wakacyjnej Trasy Dwójki
Trwają przygotowania do kolejnego koncertu w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Ten najbliższy odbędzie się w Chełmie już w najbliższą niedzielę (26 lipca).

Na miejscu rozmawialiśmy z Mariuszem Kalmanem, p.o. dyrektora Chełmskiego Domu Kultury:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas wydarzenia będzie obowiązywał reżim sanitarny obejmujący zakrywanie ust i nosa, a także dezynfekcję rąk. Jak będą przebiegały dalsze prace przed koncertem?

loadingŁaduję odtwarzacz...

MP, NP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 20.07.2020, 22:52
Przyjemnie patrzy się na Sławomira N. z czarną opaską na oczach, bliskiego współpracownika Tuska i Trzaskowskiego.
gość
gość 20.07.2020, 22:47
Uważany za wiarygodnego i mającego dobre źródła ukraiński dziennikarz Jurij Butusow z portalu censor.net.ua opisując sprawę, podaje, że śledczy dysponują wiedzą o "trzech przypadkach, w których Nowak miał żądać łapówek za ułatwienia w kontraktach na budowę dróg, które rzekomo miały być wpłacane poprzez wykup przez zainteresowane spółki udziałów w specjalnie tworzonych w Polsce firmach”. Zgodnie z informacjami dziennikarza, w proceder miały być zaangażowane firmy z Ukrainy, Turcji i Polski.
partia oszustów
partia oszustów 20.07.2020, 16:38
Sieć spółek i znajomych byłego ministra Tuska, Sławomira N. miała wykupywać firmy wprowadzone przez niego na ukraiński rynek za sumy, które setki razy przewyższały wartość ich kapitału zakładowego. Ta ukryta forma łapówki wpaść miała w ręce Sławomira N. oraz jego polskich i ukraińskich partnerów. W procederze brać też miały udział instytucje finansowe. Ustalenia NAB Ukraine wskazują, że układ korupcyjny N. tworzony był na Ukrainie, ale korzyści majątkowe miały być wręczane w Polsce.
za miskę ryżu
za miskę ryżu 20.07.2020, 18:19
No, to dołączył do szlachetnego grona pisowskich ministrów: Lipca, Kamińskiego, Leppera... Chociaż jeszcze go sąd nie skazał, więc to na razie waga ministra Kaczmarka :D
miki
miki 21.07.2020, 07:38
kim się okazał kaczmarek już widzieliśmy

Pozostałe