Region: Protest lokalnych przedsiębiorców w Urzędzie Marszałkowskim

  • 20.07.2020, 11:21 (aktualizacja 20.07.2020, 11:41)
  • oprac. MP
Region: Protest lokalnych przedsiębiorców w Urzędzie Marszałkowskim
W Urzędzie Marszałkowskim trwa protest przedsiębiorców. Właściciele małych i mikro biznesów protestują przeciwko decyzji o anulowaniu konkursu o unijne dofinansowanie z Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości.

Konkurs anulowano przez awarię systemu. Wniosków było tak dużo, że padły serwery. Mówi Andrzej Sadłowski, dyrektor Departamentu Cyfryzacji i Usług IT Urzędu Marszałkowskiego.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Urzędnicy zapewniają, że przedsiębiorcy będą mogli starać się o dofinansowanie w innym terminie. Tymczasem protestujący chcą wiedzieć ile wniosków zostało zarejestrowanych poprawnie. Przypominamy, że właściciele firm mogli w sumie starać się o 74 mln zł.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe