Włodawa: Tłumy nad Białym zostawiają góry śmieci

  • 15.07.2020, 08:11
  • oprac. MP
Włodawa: Tłumy nad Białym zostawiają góry śmieci
Wraz z sezonem letnim powrócił problem śmieci w rejonie kąpielisk. Tony odpadów produkują wczasowicze nad jeziorem Białym w Okunince.

Nasi słuchacze alarmują, że śmieci zalegają przy ulicach, najgorzej jest podczas weekendu. Wójt gminy Włodawa Dariusz Semeniuk zapewnia, że gmina dba o czystość nad jeziorem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nie dość, że śmieci jest dużo, to nie każdy dba o to, by je segregować. Większość wrzuca odpady do jednego worka. Zdaniem wójta, porządku powinni pilnować właściciele posesji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jezioro Białe jest najbardziej obleganym na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. Szacuje się, że w czasie wakacyjnych weekendów 'wypoczywa” nad nim kilkadziesiąt tysięcy osób.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
miejscowy
miejscowy 16.07.2020, 10:25
Dziwne zjawisko. Wczasowicze produkują odpady. Straszne. Najlepiej żeby przyjechali, zostawili kasę, nie wchodzili do wody, nie śmiecili i szybko odjechali. Marzenie władzy.

Pozostałe