Jarmark Pawłowski w innej formie - w tym roku wirtualnie

  • 13.07.2020, 11:18 (aktualizacja 13.07.2020, 11:31)
  • oprac. MP
Jarmark Pawłowski w innej formie - w tym roku wirtualnie
Jarmark Pawłowski, coroczne święto rzemieślników i miłośników szeroko pojętego folkloru, w tym roku się nie odbędzie. Przynajmniej nie w dotychczasowej formie.

Zaostrzenia spowodowane pandemią koronawirusa zmusiły samorząd gminy Rejowiec Fabryczny do odwołania imprezy w dotychczasowe formie. Mówi wójt Zdzisław Krupa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Władze gminy nie rezygnują z imprezy całkowicie, ponieważ chcą ją przygotować w formie wirtualnej. Jak to będzie wyglądało w praktyce? Ponownie Zdzisław Krupa:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tegoroczny Jarmark miał odbyć się 2 sierpnia. Jeśli sytuacja się poprawi, w przyszłym roku doczekamy się jubileuszowej, bo 20-stej edycji imprezy.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe