Lubelska zakorkowana w godzinach szczytu

  • 13.07.2020, 09:33
  • oprac. MP
Lubelska zakorkowana w godzinach szczytu
Kierowcy podróżujący w ostatnich tygodniach ul. Lubelską w Chełmie nie mają lekko. Remont krajowej 12-stki w granicach miasta, przejazd kolejowy oraz ciąg trzech sygnalizacji sprawia, że tworzą się długie korki.

Na ich prośbę skierowaliśmy do Urzędu Miasta pytanie, czy istnieje możliwość wydłużenia wyświetlania zielonego światła. Firma zajmująca się utrzymaniem i konserwacją sygnalizacji świetlnych na terenie Chełma zweryfikowała poprawność funkcjonowania instalacji na skrzyżowaniu ulic Lubelskiej, Trubakowskiej i Szpitalnej oraz przy Galerii Chełm. Wynik tych analiz jest taki, że ruch odbywa się powoli, ale płynnie, więc do zmian nie dojdzie. Kierowcy muszą się tym samym uzbroić w jeszcze chwilę cierpliwości. W ramach przebudowy DK12 w pierwszej kolejności zakończą się roboty na ulicy Rejowieckiej, a przywrócenie docelowej organizacji ruchu na tym odcinku odciąży ul. Lubelską.

oprac. MP

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gość
gość 14.07.2020, 15:20
13.07.2020 Galeria nieczynna ale światła są włączone i blokują ruch a można je wyłączyć tak jak były wyłączone przy jednostce wojskowej
Zen
Zen 13.07.2020, 11:06
Kto jeździ autem to widzi jak bardzo potrzebna jest nowa ulica łącząca "zachód" ze "słonkiem" , najlepiej z wiaduktem nad linią kolejową.

Pozostałe