Tarczobus w Chełmie

  • 26.06.2020, 08:21 (aktualizacja 26.06.2020, 08:26)
  • Źródło: Miasto Chełm
Tarczobus w Chełmie Facebook Miasto Chełm
Lokalni przedsiębiorcy z Chełma mogli skonsultować się w czwartek (25 czerwca) z doradcami w sprawie rządowej pomocy zawartej w tzw. tarczy antykryzysowej.

Poszkodowani przez epidemię koronawirusa mikroprzedsiębiorcy, właściciele małych i średnich firm, organizacji pozarządowych, fundacji, stowarzyszeń czy spółdzielni socjalnych mogli skorzystać z informacji na temat różnych form wsparcia oferowanych przez samorząd województwa lubelskiego.

Mówi Zdzisław Szwed, członek Zarządu Województwa Lubelskiego:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wielu przedsiębiorców musiało zamknąć swoje biznesy. Inni liczą na pomoc rządu. Zapytaliśmy jednego z uczestników happeningu, czy podoba mu się taka forma wsparcia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wnioski o rządową pomoc dla przedsiębiorców przyjmują Powiatowe Urzędy Pracy - poprzez platformę praca.gov.pl.
 

Źródło: Miasto Chełm

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe