Chełm: Strażnicy Miejscy przyjęli wyzwanie #GaszynChallenge

  • 19.06.2020, 09:37
  • DSO
Chełm: Strażnicy Miejscy przyjęli wyzwanie #GaszynChallenge
Strażnicy miejscy z Chełma otrzymali nominację do udziału w akcji #GaszynChallenge. Akcja została zainicjowana przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej Gaszyn. Chodzi o to żeby zrobić 10 pompek, nagrać krótki film, wrzucić go do sieci, ale co najważniejsze - wpłacić na rzecz zbiórki dla Wojtusia z SMA co najmniej 5 złotych. Wojtuś Howis ma półtora roku. Cierpi na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Dzięki zbiórce ma szansę na lek za ponad 9 milionów złotych. Gaszyn Challenge okazał się takim sukcesem, że teraz może pomóc innym chorym dzieciom.

Gaszyn Challenge jednak wciąż trwa. Pieniądze są zbierane na rzecz innych chorych dzieci. 

 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dobra zmia
dobra zmia 26.06.2020, 15:32
Cudownie. Jak już odsapną nasi panowie strażnicy, zapraszamy na ulicę świętego Mikołaja - pod śmietnik-kontener. Może nasi bohaterowie namierzą która knajpa podrzuca tam beczelnie śmieci na ziemię koło kontenera.
miki
miki 27.06.2020, 09:02
wystaw kamerę przez okno i namierzysz

Pozostałe