Chełm: 22-latek i jego 25-letni kolega ukradli dziecięcy wózek

  • 19.06.2020, 08:30
  • DSO
Chełm: 22-latek i jego 25-letni kolega ukradli dziecięcy wózek
Policjanci zatrzymali dwoje mieszkańców Chełma w wieku 22 i 25-lat. Osoby te okazały się sprawcami kradzieży dziecięcego wózka oraz kilku kradzieży sklepowych. Ich łup stanowił głównie alkohol. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę ponad 4 tys. zł. Kradzież cudzego mienia zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Pod koniec marca dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży dziecięcego wózka z klatki schodowej bloku w Chełmie. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na kwotę 1000 zł. Funkcjonariusze następnego dnia po zgłoszeniu odzyskali skradzione mienie. We wtorek zatrzymali w związku z tą sprawą dwoje mieszkańców Chełma w wieku 22 i 25-lat. Jak się okazało to nie jedyne ich przewinienie, gdyż kilkukrotnie ukradli też z supermarketów alkohol o łącznej wartości ponad 3 tys. zł.

Wczoraj oboje usłyszeli zarzuty w tych sprawach. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe