Chełm: Po niemal dwóch tygodniach od zniesienia obostrzeń ChSM otworzył place zabaw

  • 18.06.2020, 09:30 (aktualizacja 18.06.2020, 09:59)
  • DSO
Chełm: Po niemal dwóch tygodniach od zniesienia obostrzeń ChSM otworzył place zabaw
Jak informuje Chełmska Spółdzielnia Mieszkaniowa place zabaw, będące w jej zasobach, zostały otwarte 10 czerwca. Przypomnijmy, że rząd zniósł obostrzenia dot. korzystania z placów zabaw z dniem 30 maja.

Mimo iż dzieci korzystały z placów zabaw już od 30 maja, dopiero z dniem 10 czerwca ChSM dopuścił je formalnie do użytku.  Jak informuje największa chełmska spółdzielnia - urządzenia zostały sprawdzone pod względem technicznym oraz poddane dezynfekcji,  w piaskownicach został wymieniony piach. 

- Wobec panującego stanu epidemii zwracamy się z prośbą o korzystanie z placów zabaw z zachowaniem reżimu sanitarnego. Przypominamy o obowiązku zasłaniania twarzy, kiedy nie ma możliwości zachowania 2-metrowego dystansu pomiędzy użytkownikami (przepis ten nie dotyczy dzieci poniżej 4 roku życia). W przypadku dużej liczby osób przebywających na terenie placu, prosimy o wybranie innego miejsca na wypoczynek i zabawę - informuje ChSM

W zasobach Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej jest 48 placów zabaw.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Antoni
Antoni 26.06.2020, 19:01
Coraz więcej nieśmiertelnych na bazarach i w sklepach.Tak myślę ,że u nas w Chełmie to dopiero się rozkręci panika.
Maks
Maks 18.06.2020, 18:13
Mieszkam przy jednym z takich placów zabaw i wygląda to tak: piach nie został wymieniony tylko ładowarką rzucili 2 łyżki i rozsypią to po całym placu żeby wyglądało na świeże (chociaż narazie tymi pryzmami od kilku dni nikt prócz dzieci się nie zainteresował), huśtawki skrzypią bo nie są regularnie smarowane, a dezynfekcja to fikcja.

Pozostałe