Dorohusk: Mercedes zatrzymany podczas kontroli granicznej

  • 17.06.2020, 12:58
  • DSO
Dorohusk: Mercedes zatrzymany podczas kontroli granicznej
Funkcjonariusze NOSG zatrzymali podczas kontroli granicznej samochód, skradziony na terenie Włoch.

15 czerwca br. na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku, funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali Mercedesa A 180.

Samochodem tym podróżował na kierunku wyjazdowym z Polski 61-letni obywatel Ukrainy. Podczas prowadzonej kontroli granicznej ustalono, iż w aucie o wartości około 120 tys. zł, dokonano ingerencji w oznaczenia identyfikacyjne. Podczas dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, iż samochód został utracony we Włoszech.

Po zakończeniu prowadzonych przez funkcjonariuszy Placówki SG w Dorohusku czynności administracyjnych i procesowych pojazd trafił na służbowy parking, zaś jego kierowca został zwolniony.

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali w tym roku już blisko 100 pojazdów o wartości ponad 4,5 mln zł.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe