Chełm: Urząd Miasta szuka działki pod miejską stację paliw

  • 12.06.2020, 09:26
  • DSO
Chełm: Urząd Miasta szuka działki pod miejską stację paliw
W Chełmie ruszyły prace związane z uruchomieniem miejskiej stacji paliw. Ratusz, we współpracy z Miejskim Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej, szuka odpowiedniej lokalizacji. 

Stacja ma powstać w trosce o portfele zmotoryzowanych mieszkańców Niedźwiedziego Grodu. 

Mówi prezydent Chełma Jakub Banaszek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kierowcy z Chełma od dawna skarżą się na zbyt wysokie ceny paliw. Już w ubiegłym roku prosili o interwencję w tej sprawie miejskich urzędników. Władze miasta zawiadomiły Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, ale to niewiele zmieniło. Stąd decyzja o uruchomieniu miejskiej stacji paliw.

 - To odpowiedź na sugestie oraz głosy mieszkańców, którzy od lat podnosili problem wysokich cen paliw w naszym mieście. Mam świadomość, że utrzymująca się tendencja bardzo mocno obciąża budżety domowe Chełmian, w tym również lokalnych przedsiębiorców, dlatego postanowiłem podjąć realne działania. - informuje prezydent Chełma Jakub Banaszek

Samorządowcy chcą miejskich stacji paliw

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe