Chełm: Duch Bieluch z uśmiechem zaprasza turystów do Podziemi Kredowych

  • 08.06.2020, 10:40
  • DSO
Chełm: Duch Bieluch z uśmiechem zaprasza turystów do Podziemi Kredowych
Jak informuje Urząd Miasta, głosami mieszkańców wizerunek uśmiechniętego Ducha Bielucha, obok Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Marii Panny oraz Kościoła pw. Rozesłania św. Apostołów, znajdzie się na odnowionych znakach e-22c ustawionych przy drogach wjazdowych do Chełma.

Pod koniec maja na oficjalnym fanpage'u Prezydenta Jakuba Banaszka zorganizowano głosowanie ws. wizerunku Ducha Bielucha, który znajdzie się na odnowionych znakach e-22c ustawionych przy drogach wjazdowych do Chełma.

Mieszkańcy, głosując reakcjami oraz pisząc swoje propozycje w komentarzach, zdecydowali się na opcję nr 1, czyli uśmiechniętego duszka - informuje Urząd Miasta Chełm

Znaki są już w przygotowaniu i lada dzień powinny trafić na swoje miejsca. Oprócz wizerunku Ducha Bielucha na znakach e-22c znajdą się również: Sanktuarium Narodzenia Najświętszej Marii Panny oraz Kościół pw. Rozesłania św. Apostołów.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe