Chełm: Powiatowy Urząd Pracy wraca do pracy

  • 04.06.2020, 10:00
  • DSO
Chełm: Powiatowy Urząd Pracy wraca do pracy
Od poniedziałku, 8 czerwca, obsługę interesantów wznawia Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie.

Do trybu pracy sprzed pandemii wracają urzędy i instytucje. Po weekendzie bezrobotnych zacznie znowu obsługiwać Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie. Od 8 czerwca będzie też można wejść do Starostwa Powiatowego, które uruchamia pięć punktów obsługi interesantów.

Swoje drzwi dla petentów otworzył już Powiatowy Inspektorat Weterynarii, a w chełmskim ratuszu działa Biuro Obsługi Interesantów oraz, częściowo, Wydział Komunikacji, który przyjmuje klientów pojedynczo w holu starego budynku magistratu przy ul. Lubelskiej 63. 

Jak informuje Starostwo Powiatowe w Chełmie:

"Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo nadal preferowany jest kontakt telefoniczny lub z wykorzystaniem poczty elektronicznej"

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe