Dorohusk: Rozpoczyna się remont na przejściu granicznym. Będą utrudnienia

  • 03.06.2020, 09:56
  • DSO
Dorohusk: Rozpoczyna się remont na przejściu granicznym. Będą utrudnienia
W pierwszych dniach czerwca 2020 r. na terenie drogowego przejścia granicznego w Dorohusku rozpoczną się prace związane z przebudową części jezdnej płyty dla samochodów ciężarowych na kierunku wyjazdowym z Polski.

W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w płynności odpraw środków transportu. Prace remontowe potrwają około 4 miesiące.

Prosimy przewoźników, by w miarę możliwości, korzystali w tym czasie też z innych przejść granicznych. Jednocześnie zachęcamy do śledzenia serwisu www.granica.gov.pl, prezentującego m.in. bieżące informacje o szacunkowych czasach oczekiwania na odprawę na poszczególnych przejściach granicznych. - informuje KAS w Lublinie

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe