Chełm: Autobusem pojedzie więcej pasażerów

  • 02.06.2020, 09:14
  • DSO
Chełm: Autobusem pojedzie więcej pasażerów
W związku z luzowaniem obostrzeń dot. pandemii koronawirusa, od dziś Chełmskie Linie Autobusowe zwiększają limit maksymalnej ilości pasażerów w autobusie - z 44 do 53 osób. W każdym pojeździe miejskiego przewoźnika znajduje się informacja o dopuszczalnej liczbie pasażerów.

Przypominamy, że od wczoraj autobusy CLA kursują częściej. Zmiany dotyczą aż ośmiu linii: nr 1, 2, 6, 7, a także 9, 10, 11 i 12.
Dla przykładu, 'jedynka', która wozi pasażerów między dworcem PKP a osiedlem Słoneczne, rano wyjeżdża na trasę o godz. 5.10, a ostatni raz - o godz. 20.40. W ciągu dnia autobus robi 25 kursów.

Po szczegóły odsyłamy na stronę internetową Chełmskich Linii Autobusowych.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czytelnik i pasażer
Czytelnik i pasażer 02.06.2020, 11:13
Pani/Panie redaktorze proszę przepisywać ze zrozumieniem. Cla na swoim profilu podaje, że obecnie w autobusach może przebywać od 44 do 53 pasażerów (w zależności od pojemności danego autobusu), a nie że limit zostaje zwiększony z 44 do 53 osób.
poprzednie limity wynosiły od 26 do 32 osób.

Pozostałe