Chełm: W ChBP powstała filia Centrum Doradztwa Polskiego Funduszu Rozwoju

  • 27.05.2020, 09:28
  • DSO
Chełm: W ChBP powstała filia Centrum Doradztwa Polskiego Funduszu Rozwoju
Zakończyły się prace nad utworzeniem w Chełmskiej Bibliotece Publicznej filii Centrum Doradztwa Polskiego Funduszu Rozwoju. Oficjalne otwarcie zaplanowano na przyszły tydzień.

Otwarcie nowego centrum związane jest z kolejnym etapem wprowadzania programu Pracowniczych Planów Kapitałowych, którego PFR jest koordynatorem. Od 2020 roku PPK - program prywatnego, pracowniczego oszczędzania na cele emerytalne obejmie kolejne dziesiątki tysięcy pracodawców i w sumie ponad 11 mln pracowników. Centrum doradztwa ma dać im wysokiej jakości merytoryczną i praktyczną pomoc we wprowadzaniu PPK.

Zadaniem osób zatrudnionych w centrum obsługi klienta PFR będzie kompleksowa obsługa telefoniczna klientów w zakresie udzielania informacji, aktualizacji danych teleadresowych, przyjmowania reklamacji, umawianie na Konferencje, szkolenia otwarte czy badania rynku, a także obsługa korespondencji poprzez mail, formularz www lub czat.

Utworzenie Centrum oznacza 50 nowych miejsc pracy dla mieszkańców miasta i regionu. W ciągu dekady z powodu wysokiego bezrobocia z Chełma wyjechało ponad 6 tys. osób. Obecne władze chcą to zmienić. W ramach rządowej polityki deglomeracji w Chełmie zostały uruchomione też centra usług wspólnych NFZ i ZUS - pierwsze takie w Polsce.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe