Chełm: Co podniesie jakość życia chełmian? Urząd tworzy strategię rozwoju elektromibilności

  • 27.05.2020, 09:00
  • DSO
Chełm: Co podniesie jakość życia chełmian? Urząd tworzy strategię rozwoju elektromibilności
Jakie powinny być cele i kierunki rozwoju nowoczesnego transportu i komunikacji, ochrony środowiska oraz podnoszenia jakości życia mieszkańców Chełma? Na te pytania ma odpowiedzieć 'Strategia rozwoju elektromobilności miasta'. W jej tworzeniu pomogą mieszkańcy, którzy wypełnią ankietę udostępnioną przez chełmski ratusz.

Strategia ma przyczynić się do wypracowania dla miasta celów i kierunków rozwoju nowoczesnego transportu i komunikacji, ochrony środowiska, a także podnoszenia jakości życia mieszkańców. Elektroniczny dokument zawiera 24 pytania.

Aby jak najlepiej poznać Państwa preferencje i sugestie dotyczące transportu oraz podnoszenia jakości życia mieszkańców na terenie miasta, uprzejmie prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety. Dane pozyskane dzięki ankiecie będą podstawą dla sporządzenia rzetelnego dokumentu diagnozującego problemy i potrzeby mieszkańców Miasta Chełm. - informuje UM Chełm

Ankieta ma charakter całkowicie anonimowy i dobrowolny. 

LINK do ankiety.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe