24-latek handlował podróbkami na targowisku

  • 27.05.2020, 08:17
  • DSO
24-latek handlował podróbkami na targowisku
Kilkadziesiąt sztuk odzieży i butów z podrobionymi znakami towarowymi zabezpieczyli policjanci. Taki asortyment oferował do sprzedaży na targowisku w Wojsławicach 24-letni obywatel Bułgarii. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Grozi ma kara do 2 lat pozbawienia wolności.

W minioną sobotę policjanci do walki z przestępczością gospodarczą zatrzymali na targowisku w Wojsławicach 24-letniego obywatela Bułgarii. Mężczyzna, który na co dzień zamieszkuje w powiecie radomskim, handlował odzieżą i obuwiem z podrobionymi znakami towarowymi. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 70 sztuk takiego asortymentu. Zatrzymany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli też pieniądze. Zgodnie z przepisami ustawy prawo własności przemysłowej obrót artykułami oznaczonymi podrobionym znakiem towarowym zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe