Castorama coraz bliżej

  • 25.01.2017, 08:24
  • DSO
Castorama coraz bliżej castorama
Wczoraj został postawiony kolejny krok w kierunku budowy Castoramy w Chełmie.

Przedstawiciele inwestora kupili od miasta dwie niewielkie - liczące po kilka arów - działki przy Alei Przyjaźni, za cmentarzem jeńców wojennych. Jest to niejako 'uzupełnienie' terenu, na którym ma powstać market budowlany - na zakupionych wczoraj działkach mogą powstać na przykład parkingi. 

Pozostając jeszcze w temacie sprzedaży miejskich działek - dzisiaj mija termin wpłacania wadium w przetargu na sprzedaż byłego przedszkola przy ulicy Broniewskiego, na osiedlu Rejowiecka. Sam przetarg odbędzie się 31 stycznia - cena ustalona przez miasto to 600 tysięcy złotych za działkę o powierzchni ponad 4,5 tysiąca metrów kwadratowych - wraz z zabudową po byłym przedszkolu. Teren jest przeznaczony pod zabudowę jednorodzinną z możliwością prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
newbe
newbe 25.01.2017, 11:23
Szkoda lokalnych przedsiębiorców. Duża część lokalnej przedsiębiorczości to sklepy z materiałami budowlanymi. Wielu nie wytrzyma konkurencji jak było w przypadku Lidli i Biedronek. Bardzo zła wiadomość dla lokalnego interesu.

Pozostałe