Chełm: MOPR uruchamia dodatkowy punkt obsługi dofinansowań PFRON

  • 11.05.2020, 09:26 (aktualizacja 11.05.2020, 09:32)
  • DSO
Chełm: MOPR uruchamia dodatkowy punkt obsługi dofinansowań PFRON
Jak informuje Urząd Miasta - od poniedziałku 11 maja mieszkańcy Chełma będą mieli do dyspozycji i wyboru dwa punkty obsługi dofinansowań PFRON dla osób niepełnosprawnych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom środowiska osób z niepełnosprawnością z terenu Miasta Chełm oraz mając na uwadze poprawę dostępności do innych usług i nowych programów realizowanych przez MOPR między innymi: „opieka wytchnieniowa”, „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” informuję, że z dniem 11 maja 2020r. w budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie przy ul. Kolejowej 8 zostanie uruchomiony dodatkowy punkt obsługi dofinansowań PFRON. Dotychczasowe biuro Zespołu Obsługi PFRON mieszczące się na ul. Plac Niepodległości 1 pozostaje w niezmienionej lokalizacji. - informuje Urząd Miasta Chełm.

Od 11 maja 2020 roku mieszkańcy Chełma będą mieli do dyspozycji i wyboru dwa punkty obsługi dofinansowań PFRON dla osób niepełnosprawnych: jeden zlokalizowany w „Gmachu” zaś drugi w budynku głównym MOPR przy ul. Kolejowej 8.

Oba miejsca są w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe