Chełm: Sprawa pogryzienia ponownie na wokandzie

  • 27.04.2020, 11:20
  • DSO
Chełm: Sprawa pogryzienia ponownie na wokandzie
Właściciel agresywnych psów, które pod koniec marca ubiegłego roku pogryzły chełmiankę, stanie przed sądem. Zaatakowana przez rottweilery kobieta przekonała śledczych, że powinien za nieupilnowanie czworonogów ponieść karę.

O sprawie pisaliśmy rok temu:

Chełm: Rottweilery zaatakowały kobietę, rzuciły się też na właściciela

Przypominamy, że z powodu braku znamion czynu zabronionego, sprawa o narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu została w czerwcu ub. r. umorzona. Śledczy uznali wtedy, że mężczyzna nie działał umyślnie i żadnych zarzutów nie usłyszał.

Chełm: Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie pogryzienia 64-letniej chełmianki

Adwokat poszkodowanej kobiety złożył zażalenie na umorzenie postępowania. Śledczy przedłużyli dochodzenie i jeszcze raz przeanalizowali sprawę. Mężczyzna odpowie za nieumyślne spowodowanie średniego uszczerbku na zdrowiu, za co grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe