Chełm: Maseczki i przyłbice od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  • 23.04.2020, 08:32
  • DSO
Chełm: Maseczki i przyłbice od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Szpitale w Chełmie, Włodawie i Krasnymstawie, Stacja Ratownictwa Medycznego w Chełmie oraz Dom Pomocy w gminie Siedliszcze to placówki z naszego regionu, które w dobie koronawirusa wsparła fundacja Jerzego Owsiaka.

Pomoc otrzymał także szpital jednoimienny w Puławach oraz placówki medyczne z Lublina, gdzie również leczeni są nasi pacjenci. Do placówek trafiły maseczki ochronne i przyłbice.

Pierwsze zakupy fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostały sfinansowane z funduszy zebranych jako 1 proc. podatku w ubiegłym roku oraz ze zbiórki 28. finału WOŚP. Potem fundacja uruchomiła Fundusz Interwencyjny, na który pieniądze wpłacali początkowo przedsiębiorcy. Obecnie pomagać mogą również osoby prywatne.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
olo
olo 24.04.2020, 09:00
i gdzie te 13 komentarzy? hipokryzja - obrażać można tylko owsiakowi a reszta morda w kubeł
Jerzy
Jerzy 23.04.2020, 19:41
Wcześniej tutejszy pisał jako gość a ,że wykryli ,że pracuje w promocji Chełma a po pracy para się kibolstwem na gwarku to zmienił pseudo.Z każdym tekstem się rozkręcał .Teraz też. Może przełożony zauważy i wynagrodzi.
Tutejszy
Tutejszy 23.04.2020, 21:08
Podszywał się w innym wątku przez moment też pod Ciebie. Zwykły troll - prowokator na usługach. Wystarczy, że coś nasmarujesz o pisie, zaraz dla radochy, złości, kasy, pochwały prezesa, awansu partyjnego, złośliwie wbija się w czyjś nick i sobie trolluje. Czekam teraz na ripostę. Pewnie siedzi i smrodzi gdzieś tam indziej.
Tutejszy
Tutejszy 23.04.2020, 23:32
Jest. Przebudził się wreszcie degenerat, hehehe. Myśli o wódzie i trawie jak widać powyżej w jego wpisie, papla i powtarza jak papuga. Ciekawe, czy z tego co wypisuje coś rozumie? Jeszcze żyje, a już zachowuje się jak potępiona dusza - jak zombiee. Takie czasy. Jak nie jedna zaraza, to druga na dokładkę, co by chyba zbyt nudno nie było.
uli
uli 23.04.2020, 18:52
Ile tego trafiło?? Dziennikarstwo pod publiczkę
W pis ..D
W pis ..D 23.04.2020, 15:48
A co dał Bananaś z mamusią do miasteczka medycznego? Przepraszam -Mamusia wiadomo co -zakaz robienia testów co tydzień dla medyków !!! A Bananaś młyn zrobi na Lubelskiej! Brawo
Tutejszy
Tutejszy 23.04.2020, 17:36
A niech młyn robi. Jak zrobi, będzie zrobiony. Jak na gadzinówkę tvp nie szkoda było 2 mld, a na zdrowie ludzi już tak, to niech chociaż to zostanie mam nadzieję zrobione na pożytek choć cześci mieszkańców, bo i tak reszta maruderów będzie psioczyć jak ma w zwyczaju nad wszystkim co by tam ktoś nie robił.

Pozostałe