Chełm: Zamaskowany symbol miasta

  • 17.04.2020, 13:09
  • DSO
Chełm: Zamaskowany symbol miasta
Od czwartku 16 kwietnia obowiązuje w całym kraju nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej. Chełmskie niedźwiedzie zastosowały się do obowiązujących zaleceń dotyczących, w ich przypadku, zasłaniania pyska i nosa w miejscach publicznych.

Profesjonalne maseczki ochronne w rozmiarze XXL - dla niedźwiedzi i nie tylko - uszyli pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Chełmie.

Od wczoraj, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów, obowiązkowe jest zasłanianie ust i nosa w przestrzeni publicznej. Pierwszego dnia obowiązywania przepisów chełmscy strażnicy miejscy patrolujący ulice wręczali maseczki chełmianom, którzy jeszcze nie zdążyli się w nie zaopatrzyć.

Chełm: Miasto zapewnia maseczki najbardziej potrzebującym

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe