Chełm: Kolejne pieniądze na remont dla Muzeum Ziemi Chełmskiej

  • 08.04.2020, 18:17
  • DSO
Chełm: Kolejne pieniądze na remont dla Muzeum Ziemi Chełmskiej
Muzeum Ziemi Chełmskiej otrzymało kolejne dofinansowanie na kontynuację remontu tzw. zielonej kamienicy. Pieniądze przekazało Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Muzeum otrzymało dofinansowanie z programu Ochrona zabytków MKiDN na realizację projektu pn. 'Chełm, kamienice mieszczańskie, ul. Lubelska 57/ Podwalna, (poł. XIX w.): remont - kontynuacja wymiany okien, izolacja przeciwwilgociowa, dach, elewacja.'

Mówi Natalia Jędruszczak dyrektor muzeum:

loadingŁaduję odtwarzacz...

300 tysięcy złotych to połowa potrzebnych funduszy. By remont doprowadzić do końca potrzebne jest drugie tyle. Muzeum liczy na hojność chełmskiego ratusza. Placówka szuka też dodatkowych źródeł finansowania.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe