Problem z wypłatami z MOPR-u

  • 19.01.2017, 10:09
  • DSO
Problem z wypłatami z MOPR-u stock
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie ociąga się z wypłatami pieniędzy z zasiłków pielęgnacyjnych.

Nie jest to jednak odosobniony przypadek - dostajemy od was co jakiś czas sygnały, że takie same problemy dotyczą np. środków z programu 500+. Do tej pory większość świadczeń była wypłacana do 15-ego dnia każdego miesiąca. Ostatnio jednak te terminy są przekraczane. Problem w tym, że chełmianie mogli zaplanować swoje wydatki z wyprzedzeniem. A przecież mamy teraz ferie - czas, kiedy dzieci powinny odpocząć od szkoły, pójść do kina czy wyjechać na kilka dni na narty. Z tej sytuacji tłumaczy się dyrektor chełmskiego MOPR-u, Waldemar Kozioł.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Do końca miesiąca - czyli nawet 2 tygodnie później, niż chcieliby tego mieszkańcy. Jak wiemy, sprawą zainteresowały się także władze miasta, które interweniowały w tej sprawie.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
chełmianka
chełmianka 23.01.2017, 14:51
Nazwisko zobowiązuje, pan Kozioł nijak się nadaje na dyrektora Mopru, nie radzi sobie z żadną awaryjną sytuacją, wszystkim mówi to samo i no cóż słoma z butów wystaje! Wstyd! Pieniądze Lubelski UW wysłał 18tego do Chełma, panie Koźle może pan sprawdzi konto raz jeszcze?

Pozostałe