Prezydent Jakub Banaszek: "- Za kilka tygodni obudzimy się w zupełnie nowej finansowej rzeczywistości"

  • 03.04.2020, 09:12 (aktualizacja 07.04.2020, 09:45)
  • DSO
Prezydent Jakub Banaszek: "- Za kilka tygodni obudzimy się w zupełnie nowej finansowej rzeczywistości"
Rozmowa z prezydentem Chełma Jakubem Banaszkiem, zarejestrowana w czwartek 2 kwietnia 2020 roku.

W jaki sposób Chełm przygotowuje się na nadchodzący kryzys gospodarczy, czy i w jakim stopniu ucierpią miejskie spółki, jakie działania są najważniejsze na chwilę obecną, czy urzędnicy mogą pracować zdalnie i czy Chełm przygotowuje się do wyborów prezydenckich - na te i inne pytania odpowiadał prezydent Chełma Jakub Banaszek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rozmawiała Dominika Soroczyńska - Ogórek

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
papatki
papatki 20.04.2020, 23:02
Zatem miłych snów, panie prezydencie
w trasie
w trasie 20.04.2020, 22:54
Nowa rzeczywistość finansowa - czyli brak kasy na wszystko z wyjątkiem 500+. Trochę grosza będzie też na tekturę, by łatać to państwo z dykty. No i trochę na medale za ofiarną walkę z nibywirusem (pośmiertnie)
Antoni
Antoni 08.04.2020, 17:39
Gość może coś wymyśli jak by tu dowalić komuchom.Widać ,że po niektórych wpisach dostaje spazmów. Gościu uspokój się bo dostaniesz wylewu a do szpitala nie przyjmą.
gość
gość 08.04.2020, 19:57
Antoni, ty chyba jesteś emerytowanym ubowcem, że tak śledzisz wszystkie wpisy. Zmień ksywę na Wsiewołod Wołczew.
Madzia
Madzia 08.04.2020, 15:10
Ale mamy wspanialego prezydenta!!!!
Kama
Kama 05.04.2020, 12:04
Czy w ramach ochrony przed wirusem spółki miejskie a UM podatki będą wysyłać wreszcie efaktury?
Antoni
Antoni 03.04.2020, 21:11
Bardzo fajnie czyta się to ujadanie na komuchów.Co wam pozostało nieudacznicy.Winna komuna i ja tak myślę .Bo jaki ustrój jest w naszym kraju teraz .Komunizm bolszewia wiecznie żywa i sieroty po dawnej komunie płaczą.Cały pion promocji miasta zasiadł do komputerów i i płacze i wychwala swoje zasługi w zwalczaniu komuny może Jakub to zauważy.
gość
gość 03.04.2020, 21:18
Komunizm to czerwony faszyzm, ideologia i ustrój mający krew na rękach. Każdy komuch to wie i dlatego odgryza się jak wściekły kundel.
gość
gość 03.04.2020, 11:41
Komuchy nienawidzą Jakuba, to załatwił ich bez mydła. To była piękna zagrywka, towarzysze nie mogli uwierzyć, że ktoś ich kopnął z zadek, płakali szczerze i długo, jak po śmierci Stalina.
Antoni
Antoni 03.04.2020, 10:33
To już go nie zapraszają do szczujni. Każdy dzień bez Pana Prezydenta naszego miasta na ekranach szczujni to dzień stracony.
Kutuzow
Kutuzow 03.04.2020, 16:45
Antoni przestan bredzic-jak zwykle zal Tobie 4 litery sicska za utraconymmi przywilejami - zabierz sie moze za szycie maseczek czy pomoc osobom starszym w zrobieniu zakupowo-nie zapomnij przy tym oprocz rak wyszorowac takze uzebienia -najlepiej chlorem -na pewno posluzy to Twojej urodzie.
Travis
Travis 04.04.2020, 13:49
Gdyby nasz neokomuszy reżim obserwował trochę sytuację na świecie i dbał o coś więcej niż własne koryto, to ludzie nie musieliby w środku epidemii szyć maseczek po kątach, bo te byłyby już w styczniu zakupione/produkowane, w lutym z magazynowane a teraz dystrybuowane. Ale przecież prościej i pożyteczniej zająć się dystrybucją pieniędzy podatnika wśród patoli i swoich klakierów z partyjnych mediów.
gość
gość 04.04.2020, 14:07
Piłeś coś, czy powtarzasz pierdoły z mediów głównego ścieku?
Travis
Travis 04.04.2020, 14:14
Owszem, wczoraj wypiliśmy trochę z twoją mamą, ale jak ją dzisiaj rano zobaczyłem u mnie w wyrku, to powiedziałem sobie, że ani kropli więcej. Trzeba się trochę szanować.
gość
gość 04.04.2020, 15:00
No widzisz sam po sobie, że komuchy to hołota. Co nie powiesz, to śmierdzi czerwonym rynsztokiem.
TW Wolfgang
TW Wolfgang 04.04.2020, 15:24
Staś Piotrowicz lubi to^
gość
gość 03.04.2020, 10:43
Towarzyszu Antoni, ty wyleniały komuchu, to Moskwa nadal ci płaci za czerwone wymiociny?
Antek policmajster
Antek policmajster 03.04.2020, 11:09
(Gość) widzę z pisuarów,,, popłyniecie do rynsztoku po takim zarządzaniu,,,,A komuny już nie ma od dawna ))) Twojej głowie komuna siedzi .idź do apteki weź coś w czopkach na wymioty,,)
Tow. Antoni
Tow. Antoni 03.04.2020, 16:47
Antek zrob dziobek - i zamknij ta jadaczka - grzezcnie odmaszerowac na kwarantanna.Zrozumial? Wykonac
gość
gość 03.04.2020, 11:32
Jak to nie ma komuny - a ty?
jony
jony 03.04.2020, 11:28
Czopki nie pomogą, bo zanim lekarstwo dojdzie do głowy to już się po drodze rozpuści i będzie nieskuteczne. Chyba że czopek będzie zażyty doustnie to wtedy jakaś szansa będzie, ale czy to pomoże.. :)
gość
gość 03.04.2020, 11:33
Co tobie, czytałeś Trybunę Ludu?
Tutejszy
Tutejszy 03.04.2020, 12:27
Świat Młodych - hehehe, a w przerwach między piwami Sztandar Ludu i gitara.

Ktoś
Ktoś 05.04.2020, 08:02
Ciemnogrodzie obudźcie się!

Pozostałe