Chełm: Fundacja "Z ulicy na podium" zbiera na respirator dla oddziału dziecięcego

  • 31.03.2020, 13:12 (aktualizacja 31.03.2020, 13:18)
  • DSO
Chełm: Fundacja "Z ulicy na podium" zbiera na respirator dla oddziału dziecięcego
Miał być sprzęt sportowy dla podopiecznych fundacji, będzie respirator dla oddziału dziecięcego chełmskiego szpitala. Fundacja Pawła Białasa, która działa pod szyldem 'Z ulicy na podium' zmieniła cel ogłoszonej niedawno zbiórki.

Ze względu na zaistniałą sytuację zdecydowaliśmy, że teraz najważniejsze jest zdrowie małych pacjentów naszego szpitala.  Myślę, że im jest teraz bardziej potrzebna pomoc, dlatego bardzo prosimy o udostępnienie i pomoc finansową - poinformował prezes fundacji Paweł Białas

Aby wesprzeć akcję, wystarczy wejść na stronę www.kilometrydobra.pl/z-ulicy-napodium/.

Cel zbiórki to 16 tysięcy złotych. Na razie na koncie zbiórki jest niecałe 400 zł.

Fundacja 'Z ulicy na podium' działa w Chełmie od 2016 roku. Jej misją jest tworzenie warunków do rozwoju zainteresowań dzieci pochodzących z rodzin i środowisk dysfunkcyjnych oraz kształtowanie nawyków zdrowego i aktywnego spędzania czasu wolnego.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe