Chełm: Zamiast zostać w domu urządzili ognisko pod szkołą

  • 28.03.2020, 09:47 (aktualizacja 28.03.2020, 09:53)
  • DSO
Chełm: Zamiast zostać w domu urządzili ognisko pod szkołą
Lekkomyślnością wykazało się czworo mieszkańców Chełma, który pomimo wprowadzonych ograniczeń, spotkali się przy ognisku. Doszło do tego w czwartek wieczorem na trawniku przed jedną z chełmskich szkół. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie ukarani zostali mandatami. Policjanci przypominają, że wprowadzone ograniczenia mają na celu dobro nasz wszystkich.

Policjanci od kilku dni zwracają uwagę na respektowanie przez mieszkańców powiatu chełmskiego przepisów ograniczających przemieszczanie się osób. W większości wszyscy stosują się do nowych wytycznych. W czwartek wieczorem zdarzyła się jednak sytuacja, gdzie grupa 4 osób spotkała się przy ognisku. Do zdarzenia tego doszło na trawniku przed jedną ze szkół w Chełmie. O tym fakcie dyżurnego powiadomiła postronna osoba. Wezwani na miejsce strażacy ugasili ogień. Podjęta przez policjantów interwencja, związana z grupowaniem się osób, zakończyła się dla nich mandatem.

Policjanci przypominają, że wprowadzone ograniczenia mają na celu dobro nasz wszystkich. Osoby, które się do nich nie stosują narażają na niebezpieczeństwo nie tylko siebie ale też innych.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
AK78
AK78 28.03.2020, 21:51
Rozdzielać!

Pozostałe