Ferie w mieście - propozycje na 18 stycznia

  • 17.01.2017, 14:04
  • DSO
Ferie w mieście - propozycje na 18 stycznia stock
Codziennie, o 14:30 - będziemy w Radiu BonTon będziemy informować Was o ofertach na dzień następny.

Jutro, w bibliotece przy Partyzantów, można będzie zobaczyć dwa filmy. O 11:00 - Zwierzogród, a o 13:00 - Księga dżungli. To w siedzibie głównej, a w filii przy ulicy Nadrzecznej - przygotowania do karnawału. Dzieci nauczą się tworzyć maski karnawałowe, będą też gry planszowe.
Biblioteka Pedagogiczna przy Wieniawskiego przygotowała na jutro zajęcia pod hasłem 'W pałacu królowej śniegu'. Start o 10:00.
Pracownia modelarska MDK-u zaprasza na zajęcia z wykonywania bibułkowych balonów - start o 10:00, ale tu trzeba się wcześniej zapisać.
Zapraszamy też do wizyty we wszystkich filiach Muzeum Ziemi Chełmskiej, gdzie otwarte są wszystkie wystawy. Ponadto, w budynku muzeum przy Lubelskiej 56A, czyli naprzeciwko urzędu miasta, wyświetlany będzie film o czasach Mieszka I - czyli o początkach państwa polskiego. Start - o godzinie 10:30. W tym samym miejscu, ale o 10:00 - będzie można dowiedzieć się wszystkiego o świętym Walentym. Również o 10:00 odbędą się zajęcia z rozpoznawania zwierzęcych tropów na śniegu. To w budynku muzeum u zbiegu Lubelskiej i Podwalnej.
Jutro, o 12:00, w sali widowiskowej ChDK-u zostanie wyświetlony film Złoty Koń. Przypomnijmy w tym miejscu, że bezpłatne wejściówki na wszystkie seanse są do odbioru w kasie ChDK-u i kina Zorza.
Na koniec jeszcze sportowe propozycje. Na strzelnicy w Kumowej Dolinie - odbędą się zajęcia z zimowego Nordic Walking i z narciarstwa biegowego, a na lodowisku przy Sienkiewicza, o godzinie 9:00 wystartują zawody łyżwiarskie.
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe