Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama

Włodawa: Miasto wspiera włodawski szpital powiatowy

Miasto Włodawa pokryje koszt zakupu 2000 maseczek ochronnych dla włodawskiego szpitala.
Włodawa: Miasto wspiera włodawski szpital powiatowy

– O tym, że służba zdrowia od lat boryka się z problemami finansowymi wiemy wszyscy doskonale. Niestety dotyczy to również włodawskiego szpitala. Problemy te są szczególnie widoczne teraz w czasie walki z wirusem COVID-19.

Dlatego wspólnie z Radą Miejską podjęliśmy decyzję o przeznaczeniu pieniędzy z budżetu miasta na zakup środków ochrony osobistej dla SPZOZ we Włodawie. Do akcji włączyło się również Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej – mówi burmistrz Włodawy Wiesław Muszyński.

Przekazane przez miasto i spółkę miejską pieniądze pozwolą na zakup 2000 maseczek ochronnych dla personelu włodawskiego szpitala. W walkę z rozprzestrzenianiem się koronawirusa coraz liczniej włączają się również mieszkańcy Włodawy.

– Bardzo dziękuję mieszkańcom za udział w akcji szycia maseczek i lokalnym przedsiębiorcom za wsparcie wszelkiego rodzaju oddolnych inicjatyw – dodaje W. Muszyński.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Starszy PanTreść komentarza: Spółdzielczy Dom Handlowy "Kosmos" i kawiarnia. Dysponuję zdjęciem dowodzącym, że tak właśnie było. Kosmos przylgnął do kawiarni zwyczajowo, powodem był "mural" na jednej ze ścian. Jego autorem był chełmski nauczyciel, pan Lewczuk.Data dodania komentarza: 25.11.2025, 14:20Źródło komentarza: Kroniki miasta. Jesień 1970 roku w Chełmie: SDH z akcją pomocową, Trubadurzy nie dojechali, kontynuacja budowy miejskiego szaletuAutor komentarza: AnnaTreść komentarza: Wspaniały koncert, byłam w Lublinie, polecam gorąco.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:06Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu KulturyAutor komentarza: DorciaTreść komentarza: Warto się wybrać w sobotni wieczór. Trochę opery, trochę musicalu, trochę rozrywki, wszystko lekko oprawione dialogami artystów. Wśród wokalistek nasza dziewczyna z Chełma - Angelika Gaj.Data dodania komentarza: 22.11.2025, 12:02Źródło komentarza: BLIŻEJ KULTURY (odc. 302) – "Pop Opera" w Chełmskim Domu KulturyAutor komentarza: ghostTreść komentarza: I życzę by tak było nadal.Data dodania komentarza: 6.11.2025, 12:34Źródło komentarza: Liceum Ogólnokształcące w Dubience – szkoła pokoleń. Wspomnienia, ludzie, jubileusz.Autor komentarza: rrTreść komentarza: Męczenników kiedy koniec ? ???Data dodania komentarza: 2.11.2025, 15:03Źródło komentarza: Remont parkingu przy ul. Połanieckiej w Chełmie trwa, mieszkańcy zniecierpliwieni
Reklama
test