Przyjdź na casting do Laboratorium Umiejętności Scenicznych w MDK

  • 17.01.2017, 08:25
  • DSO
Przyjdź na casting do Laboratorium Umiejętności Scenicznych w MDK mdk
Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza 17 stycznia do Laboratorium Umiejętności Scenicznych.

W samo południe przy Pocztowej 41 zostanie przeprowadzony casting dla uzdolnionej aktorsko młodzieży powyżej 15 roku życia. W laboratorium będzie można nauczyć się podstaw aktorstwa: poprawnej wymowy, emisji głosu, interpretacji tekstów literackich i piosenek. Uczniowie laboratorium sprawdzą się również w pantomimie oraz teatrze lalkowym. Zajęcia poprowadzą - Anna Bobruś-Chołota – wokalistka zespołu Cztery Pory Roq, oraz Mirosław Majewski - aktor Teatru Kameralnego w Lublinie oraz słuchowisk w Polskim Radiu. Ale oczywiście na konkretnych zajęciach będą pojawiać się także artyści innych specjalności. 
Przypominamy - 17 stycznia o 12:00 w MDK-u rozpocznie się pierwszy casting - trzeba przygotować wiersz lub krótki fragment prozy, oraz piosenkę. Do Laboratorium Umiejętności Scenicznych zostanie przyjętych maksymalnie 10 osób. 
 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe