Chełm: Rekolekcje Wielkopostne na antenie Radia Bon Ton

  • 23.03.2020, 11:50 (aktualizacja 24.03.2020, 12:05)
  • DSO
Chełm: Rekolekcje Wielkopostne na antenie Radia Bon Ton
Od czwartku 26 marca do soboty 28 marca, tuz po wiadomościach o godzinie 18:00 w Radiu Bon Ton zapraszamy na rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi proboszcz parafii św. Rodziny w Puławach ks. prałat Ryszard Winiarski.

W dniach 26 do 28 marca 2020 r o godz. 18.00 na antenie Radia Bon Ton będą transmitowane rekolekcje dla wszystkich mieszkańców naszego miasta i Ziemi Chełmskiej. Rekolekcje poprowadzi ksiądz prałat Ryszard Winiarski.

Do uczestnictwa w rekolekcjach radiowych zachęca proboszcz parafii pw. NNMP w Chełmie ks. Andrzej Sternik:

Kochani, ze względu na to że zawsze w Wielkim Poście mamy łaskę przeżywania ćwiczeń duchowych - rekolekcji. W tym roku te rekolekcje głosi nam życie według innego scenariusza. Uczestniczmy w tych wydarzeniach z wiara i odpowiedzialnością za siebie i innych. Jak nie ma potrzeby wychodzenia to zostańmy w domach. Wasi Duszpasterze są z Wami jak widzicie w posłudze w kościołach i duchowej więzi.

Myślimy o Was również co do rekolekcji i są w trakcie przygotowania rekolekcje radiowe dla wszystkich mieszkańców Chełma i Ziemi Chełmskiej. Zapraszamy na nie w dniach 26-28 marca 2020 po wiadomościach o godz. 18.00. Poprowadzi je ks. prałat Ryszard Winiarski, proboszcz parafii św. Rodziny w Puławach. Dziękujemy Zarządowi i Redakcji Bon - Ton za przychylność i w tym przypadku za duchową pomoc. Zasięg radia w promieniu ok 50 km od Chełma. Częstotliwości FM 104,9 MHz - informuje proboszcz Andrzej Sternik

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
A. Ożóg
A. Ożóg 27.03.2020, 13:34
Witam,o ktorej dzisiaj( 27.03) będą wyemitowane Rekolekcje wielkopostne? chodzi mi o dokładną godzinę i minutę.Dziękuję
Niewidomy
Niewidomy 26.03.2020, 19:05

czy Redakcja przewiduje możliwość odsłuchania rekolekcji w trybie off-line dla tych, którzy nie mogą ich wysłuchać o godz 18.00

Pozostałe