Chełm: Konkurs na najaktywniejszą organizację pozarządową

  • 12.03.2020, 12:20 (aktualizacja 12.03.2020, 12:31)
  • DSO
Chełm: Konkurs na najaktywniejszą organizację pozarządową
Prezydent Jakub Banaszek chce nagrodzić organizację pozarządową, wyróżniającą się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej w 2019 roku i ogłasza konkurs

Prezydent Miasta Chełm ogłasza konkurs o przyznanie nagrody dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej w 2019 roku.

Celem konkursu jest uhonorowanie wyróżniającej się organizacji pozarządowej działającej na rzecz społeczności lokalnej, promowanie dobrych praktyk w zakresie zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe oraz wzmocnienie wizerunku organizacji pozarządowych.

Konkurs adresowany jest do organizacji pozarządowych posiadających siedzibę lub filię na terenie Chełma, działających na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Zgłoszenia mogą składać organizacje pozarządowe i inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego oraz osoby fizyczne, korzystając z formularza zamieszczonego na stronie internetowej www.chelm.pl, w zakładce ,,Sprawy Społeczne”.

Wypełniony formularz w zaklejonej kopercie z dopiskiem ,,Konkurs o przyznanie Nagrody Prezydenta Miasta Chełm dla organizacji pozarządowej wyróżniającej się w działaniach na rzecz społeczności lokalnej” należy złożyć osobiście do Biura Obsługi Interesantów UM Chełm przy ul. Lubelskiej 65 lub przesłać listownie na adres urzędu w terminie do 30 kwietnia br.

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody zaplanowano na imprezę pn. „Chełmski Dzień Organizacji Pozarządowych” 

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe