Chełm: Akcja grupy Speed w regionie. Mandaty, punkty karne i zatrzymane prawa jazdy

  • 21.02.2020, 13:15
  • DSO
Chełm: Akcja grupy Speed w regionie. Mandaty, punkty karne i zatrzymane prawa jazdy
Wczoraj policjanci z chełmskiej grupy speed zatrzymali uprawnienia do kierowania czterem kierującym. Mężczyźni jechali z prędkością o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym przez miejscowości w powiecie chełmskim. Za popełnione wykroczenie zostali ukarani mandatami i punktami karnymi. Policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Policjanci z chełmskiej grupy speed podczas wczorajszej realizacji zadań, prowadzili pomiar prędkości jazdy kierujących m.in. w miejscowości Siedliszcze, Wola Korybutowa i Brzeźno. W związku z ujawnionymi wykroczeniami, polegającymi na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości o więcej niż 50 km/h w terenie zabudowanym, zatrzymali czterem mężczyznom uprawnienia do kierowania. Zatrzymani do tych kontroli kierowcy za popełnione wykroczenie zostali też ukarani mandatami i punktami karnymi.
 

Policjanci przypominają, że nadmierna prędkość jest główną przyczyną powstawania niebezpiecznych w skutkach zdarzeń drogowych. Dlatego zwracajmy uwagę na obowiązujące przepisy ruchu drogowego i stosujmy się do nich.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Łukasz łukasz
Łukasz łukasz 26.02.2020, 19:35
Pały nic nie mają do roboty , tylko dobrych chłopaków zamykają
Tadzio
Tadzio 22.02.2020, 08:52
W Polsce jest tak że wszyscy kierowcy olewają przepisy ruchu drogowego i przekraczają dozwoloną prędkość ! i dochodzi do częstych kolizji i wypadków ! Za niskie mandaty !!

Pozostałe