Chełm: Podczas spaceru natknęła się na niewybuchy

  • 17.02.2020, 11:35 (aktualizacja 17.02.2020, 12:57)
  • DSO
Chełm: Podczas spaceru natknęła się na niewybuchy
Wczoraj w lesie w Chełmie znalezione zostały niewybuchy. O tym fakcie dyżurnego komendy powiadomiła spacerująca kobieta. Policjanci zabezpieczają niebezpieczne znalezisko do czasu przyjazdu patrolu saperskiego. Apelujemy o ostrożność w przypadku tego typu sytuacji.

Wczoraj spacerująca po lesie w Chełmie kobieta natknęła się na niewybuchy. O tym fakcie poinformowała dyżurnego chełmskiej komendy. Teraz policjanci pilnują tego miejsca do czasu przyjazdu patrolu saperskiego. Najprawdopodobniej jest to pochodzący z czasów II wojny światowej pocisk artyleryjski i łuski amunicji. Saperzy zabezpieczą niebezpieczne znalezisko i zabiorą do neutralizacji.

Funkcjonariusze apelują o ostrożność w takich sytuacjach. Należy pamiętać, aby pod żadnym pozorem nie podnosić niewybuchów, nie odkopywać, nie przemieszczać, czy też manipulować przy nich. O ich znalezieniu należy jak najszybciej powiadomić najbliższą jednostkę Policji, a miejsce to w miarę możliwości zabezpieczyć przed dostępem osób postronnych.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
gah
gah 17.02.2020, 15:23
W którym lesie, gamonie? W Borku czy w Kumowej Dolinie? Chyba, że cała rzecz wydarzyła się w Chełmie Śląskim, a tam jest tylko jeden las. Wówczas zwracam honor i winszuję treściwej noty prasowej.
Mar
Mar 18.02.2020, 11:13
A radio bonton jest odbierane w chełmie śląskim?
gah
gah 18.02.2020, 14:06
Nie wiem jak z radiem Bonton w Ch. Śląskim, ale Ty ironii nie odbierasz ewidentnie.

Pozostałe