Chełm: Dariusz Kwietniewski i Kacper Lackowski z nagrodą Radia Bon Ton

  • 12.02.2020, 07:10
  • DSO
Chełm: Dariusz Kwietniewski i Kacper Lackowski z nagrodą Radia Bon Ton fot. Jonatan Urban
W Chełmskim Domu Kultury odbyła się 11 edycja konkursu 'Mam talent u Czarniecczyków'. Konkurs cieszy się bardzo dużą popularnością wśród utalentowanej młodzieży z województwa lubelskiego.

Jedenasty raz młodzi 16 utalentowanych finalistów z województwa lubelskiego spotkało się, by walczyć o tytuł zwycięzcy konkursu „Mam Talent u Czarniecczyków”. Finał odbył się tradycyjnie w Chełmskim Domu Kultury i transmitowany był na żywo na Facebooku. Imprezę poprowadzili debiutant – Marcin Słupczyński oraz kilkukrotny konferansjer (absolwent I LO) – Marcin Kazaniecki. Jury w składzie Wanda Jaroszczuk - redaktor naczelna Super Tygodnia Chełmskiego i Radia Bon Ton, Paulina Ciesielska - dziennikarz Nowego Tygodnia Chełmskiego, Łukasz Żebrowski - Studio Squat MDK, Mariusz Matera - muzyk m.in. Szalom Chełm, Rdza, Karol Choma - tancerz Krakowski Teatr VARIETE przyznało nastepujące wyróżnienia:

  • I miejsce, Nagroda dla Najlepszego Wykonawcy I Liceum Ogólnokształcącego, Nagrodę za Oryginalny Talent, Nagroda za Osobowość Artystyczną, Nagrodę Dziennikarzy „Nowego Tygodnia”- PATRYCJA WILGOS – I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie
  • II miejsce - Magdalena Palinka z I Liceum Ogólnokształcącego w Lublinie
  • III miejsce - duet wokalny Patrycja Chwała oraz Bartłomiej Żurek z I Liceum Ogólnokształcącego w Krasnymstawie
  • Nagroda Publiczności- Zespół Taneczny Allegro (I Liceum Ogólnokształcące w Chełmie)
  • Wyróżnienie -Katarzyna Rosołowska (Bursa Szkolna nr 5 w Lublinie)
  • Nagroda Dziennikarzy „Super Tygodnia Chełmskiego” i „Radia Bon Ton”- duet Dariusz Kwietniewski i Kacper Lackowski (II Liceum Ogólnokształcące w Chełmie)

 

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (3)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kongong
Kongong 18.02.2020, 08:49
Występ tych dwóch chłopaków był naprawdę dobry. Szkoda, że prawie nikt nie zwrócił uwagi na wizualizację, którą wyświetlili publice jako jedyni z wykonawców. Do tworzenia takich wizualizacji też potrzebny jest talent.
Bill
Bill 24.02.2020, 13:57
Wizualizacja, a także stroje adekwatne do tekstu, światła. Tak naprawdę jedyny młodzieńczy występ. Pozostałe OK, ale dla odbiorców w średnim wieku!

Pozostałe