Chełm: Agresywny 60-latek groził śmiercią córce i zięciowi

  • 11.02.2020, 12:52
  • DSO
Chełm: Agresywny 60-latek groził śmiercią córce i zięciowi
Policjanci podczas interwencji zatrzymali agresywnego 60-latka, który zniszczył samochód oraz kierował groźby pozbawienia życia do zięcia i swojej córki. Mężczyzna jest również podejrzany o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją żoną. Wczoraj Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował wobec niego 3 miesięczny areszt.

Policjanci z komisariatu w Rejowcu wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego w Chełmie otrzymali zgłoszenie o agresywnym awanturującym się mężczyźnie na jednej z posesji w gminie Chełm, który wszczął awanturę w domu swojej córki. W trakcie kłótni 60 latek chwycił metalowy pręt i  zniszczył nim samochód użytkowany przez zięcia powodując straty w wysokości 10 000 zł.  Po przybyciu na miejsce interwencji funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę

Ponadto kierował on w stosunku do zięcia jak i swojej córki groźby pobicia i zabójstwa. Jednak to nie jedyne przewinienia mężczyzny ponieważ podejrzany jest również o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją żoną.

Wobec 60 letniego mężczyzny Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe