Koncert zespołu BIMBER BOYS

  • 10.02.2020, 11:17
  • DSO
Koncert zespołu BIMBER BOYS
Bimber Boys, czyli mocny jak samogon retro & folk band zaprasza na spotkanie ze starymi, niezapomnianymi przebojami w akustycznych, autorskich aranżacjach.

Tym razem członkowie zespołu wcielą się w rolę sułtanów dancingu! Co to oznacza? Wszystkiego dowiecie się na koncercie, podczas którego obok piosenek z repertuaru: St. Grzesiuka, A. Awdiejewa, M. Fogga, W. Wysockiego, H. Williamsa i... K. Krawczyka, Bimber Boys zagrają po raz pierwszy nowe autorskie utwory.

- A poza tym – New Kids On The Block już nie istnieją, Just 5 również. Wygląda na to, że Bimber Boys to ostatni prawdziwy boys band! To trzeba zobaczyć (i usłyszeć)! Koniecznie musicie być z nami!

Chełmski Dom Kultury, piątek, 28 lutego 2020 o 19:00

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe