VIII Karnawałowe Spotkania z Tańcem Jazzowym

  • 06.02.2020, 09:51
  • DSO
VIII Karnawałowe Spotkania z Tańcem Jazzowym
Już po raz ósmy Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza wszystkich miłośników tańca na Karnawałowe Spotkania z Tańcem Jazzowym.

Jak co roku w scenariuszu znalazły się pokazy organizatora, czyli Zespołu Tańca Jazzowego BALLO z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie oraz zaproszonych gości.

Publiczność będzie miała okazję obejrzeć grupy BALERINKA, BALLO JUNIOR, BALLO II, BALLO I, BALLO ART, Mini Formację BALLO I, Mini Formację BALLO ART oraz duety i solistów. Z gościnnymi pokazami wystąpi Mini Formacja SALTATORES z Samorządowego Ośrodka Kultury w Leśniowicach oraz Praktyka Ruchu w Tańcu Ulicznym.

Serdecznie zapraszamy już 16 lutego na godzinę 17 do Chełmskiego Domu Kultury. Wejściówki dostępne w sekretariacie MDK, ul. Pocztowa 41 oraz przed koncertem w CHDK.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe