Chełm: ChKS Chełmianka przygotowuje się do jubileuszu 65-lecia

  • 06.02.2020, 09:39
  • DSO
Chełm: ChKS Chełmianka przygotowuje się do jubileuszu 65-lecia
Piłkarski turniej oldbojów o Puchar Prezesa Klubu i uroczysta Gala Jubileuszowa, podczas której zostaną uhonorowani najbardziej zasłużeni dla Klubu zawodnicy, działacze oraz trenerzy. Zarząd ChKS Chełmianka przygotowuje się do obchodów 65-lecia powstania Klubu. Uroczystości zostały zaplanowane na wrzesień br.

Bieżący rok dla Chełmianki jest bardzo ważny. 20 sierpnia minie 65 lat od powstania Klubu. - Każda taka rocznica jest ważna. Niezależnie od tego, co dzieje się w Klubie i w jakiej lidze występuje drużyna seniorów.

- W tym roku jubileusz 65-lecia powstania Klubu będziemy obchodzić uroczyście, bo zawodnicy, którzy w nim grali, trenerzy, którzy pracowali, działacze, którzy poświęcili się temu Klubowi i kibice, którzy są z nim na dobre i złe, w pełni na to zasługują - podkreśla Grzegorz Gardziński, prezes ChKS Chełmianka. -Przygotowania ruszyły, bo chcemy, by ten jubileusz wypadł okazale. Chełmianka była, jest i będzie!

Jubileuszowe uroczystości Zarząd i Rada Nadzorcza Klubu chcą zorganizować we wrześniu br. Obchody rozpocznie piłkarski turniej oldbojów, z udziałem klubów z województwa lubelskiego, o Puchar Prezesa ChKS Chełmianka.

- Zaproszenia do udziału w turnieju wyślemy do klubów, z którymi Chełmianka najczęściej rywalizowała w ciągu ostatnich 20 lat. Liczymy, że wszystkie zaproszone drużyny wezmą udział w tej imprezie. Dla zawodników będzie to okazja do ponownego spotkania się na boisku. Jesteśmy przekonani, że emocji nie zabraknie – uważa prezes Grzegorz Gardziński.

Turniej piłkarski oldbojów ma odbyć się 5 września (sobota). Tydzień później ChKS Chełmianka planuje uroczystą Galę Jubileuszową, podczas której m.in. zostaną uhonorowani najbardziej zasłużeni dla Klubu, w całej jego historii, zawodnicy, trenerzy i działacze. Organizacją obchodów zajmie się powołany przez zarząd komitet, na czele którego stanął prezes Grzegorz Gardziński.

- Zadecydowaliśmy, wzorem innych klubów, że Chełmianka będzie miała swój sztandar. Dlatego też w najbliższym czasie powołamy Społeczny Komitet Fundacyjny Sztandaru dla ChKS Chełmianka – podkreśla prezes.

O tym, że 2020 jest rokiem Jubileuszu 65-lecia powstania ChKS Chełmianka, Klub systematycznie przypomina na swoim fanpage'u na Facebooku.

- Zamieszczamy artykuły prasowe sprzed lat o klubie, archiwalne zdjęcia, przypominamy najważniejsze wydarzenia i tak będzie aż do jubileuszowych uroczystości. Cały program związany z obchodami przedstawimy w późniejszym terminie, gdy już wszystkie zaplanowane wydarzenia zostaną zapięte na ostatni guzik – dodaje prezes Grzegorz Gardziński.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zwykły kibic
zwykły kibic 06.02.2020, 18:03
czy zwykli kibice będą mieli wstęp na galę???

Pozostałe