Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Reklama

Chełm: Tragiczny finał rodzinnej awantury - jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne

Rodzinna awantura w domu jednorodzinnym w Chełmie doprowadziła do tragedii. Na miejscu śmierć poniosła 39-letnia kobieta, a 18-latek z ranami zadanymi nożem przebywa w szpitalu.
Chełm: Tragiczny finał rodzinnej awantury - jedna osoba nie żyje, a dwie zostały ranne

Jak informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie Ewa Czyż, w sobotę około godziny 20:00 policjanci zostali wezwani do rodzinnej awantury w jednym z domów jednorodzinnych w Chełmie, który zamieszkiwała kilkuosobowa rodzina. Wg ustaleń śledczych 14-latek zaatakował nożem dwie osoby. 39-letnia kobieta w wyniku ran poniosła śmierć na miejscu, a ranny 18-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie obecnie przebywa pod opieką lekarzy. W szpitalu, pod eskortą policji, znajduję się także 14-latek, który również odniósł obrażenia.

Zanim jednak policjantom udało się go ująć, z narzędziem zbrodni w ręku zbiegł z miejsca zdarzenia i wtargnął do Chełmskiego Domu Kultury 

Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi działania mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.


NOWE FAKTY! Chełm: 14-latek z narzędziem zbrodni pojawił się w Chełmskim Domu Kultury!

Chełm: 14-latek, który zabił macochę, trafi do schroniska dla nieletnich [AKTUALIZACJA]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Anonim 26.01.2020 21:52
Ludzie dajcie spokój to jest straszna tragedia i nie nam to oceniać. Nie do kładajmy rodzinie jeszcze więcej kłód pod nogi takimi komentarzami bo nigdy nie wiadomo co nas może spotkać.

Psychopata zabija macochę 26.01.2020 19:45
18latek nie dał rady na 14 latka nieźle nieźle bahahahha

adgs 26.01.2020 18:44
Ludzie jak mozna swoja matke zadźgać...

Misio 26.01.2020 22:42
Macochę jeśli juz

Chlopak 26.01.2020 18:44
co to sie dzieje w chelmie 14- latek o boze

opop 26.01.2020 18:43
Co sie dzieje z dziecmi...

ga 26.01.2020 18:42
powaleni ludzie

OkoBoga 26.01.2020 15:34
CIEMNOGRÓD !

Adrian87 26.01.2020 13:09
Co z tego że 14 lat.. zwykły dewiant i bydlę

Nieznamojmy 26.01.2020 12:28
Rocznikowo miał 15

Abc 26.01.2020 10:32
Na pewno 14-latek?

. 26.01.2020 12:14
Tak

Radio Bon Ton - obserwuj nas w Wiadomościach Google
ReklamaAdea
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Wojciech Werus Przedstawiciel Stowarzyszenia Historyczno-Poszukiwawczego WolicaTreść komentarza: Droga Pani Lucyno. Jak dobrze pamiętam kilka ładnych lat temu nie można było znaleźć właścicieli tego zabytku. Jedni uważali, że są w Kanadzie drudzy, że w USA... Nie odpowiadali na pisma od Konserwatora Zabytków w sprawie stanu zabytku... Od 1995 roku są za niego odpowiedzialni i doprowadzili do jego całkowitego zniszczenia! Tak dokładnie! Nie robiąc tam nic też się go niszczy! Powinno być im wstyd! A z podatkami też mieliście problemy tylko po doniesieniach medialnych niektórzy zaczęli drążyć czy wszystko jest uregulowane! Trzeba było to komuś sprzedać. Komuś kto ma wizję! Jak tak poaiadacie wszystkie dokumenty to warto również posiadać korespondencję od Wojewódzkiego Lubelskiego Konserwatora Zabytków... Czy nie docierała do miejsca zamieszkania?!Data dodania komentarza: 17.09.2025, 08:45Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: jaaTreść komentarza: szczególnie ważne wyłącz główny wyłącznik prądu, jak wrócisz to kupisz nowa lodówkę , nowe podłogi bo lodówka zaleje podłogi i nowe jedzonko, gratulacjeData dodania komentarza: 14.09.2025, 19:08Źródło komentarza: Jak zabezpieczyć dom na wypadek ewakuacji? Praktyczny poradnik dla mieszkańców ChełmaAutor komentarza: Lucyna B.Treść komentarza: Panie Janie, Pałac Stryjów - poprawka - obecni właściciele mieszkają w USA, stanie PA a nie Canadzie. Jest z nimi kontakt - płaca na bieżąco podatki w Gminie Izbica i odprowadzają dzierzawe za wieczyste użytkowanie pałacu do starostwa Krasnystaw. Obecni właściciele (z 3, 1 zmarł) kupili m.in. Palac w 1995roku od tamtejszego zadłużonego Wawel - zakłady Cukiernicze w krakowie- Wykupili ich z długu przejmując ich majątek m in. palac i obręb wokół niego . Posiadam całą dokumentację .Data dodania komentarza: 13.09.2025, 16:25Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: LWTreść komentarza: 😔Data dodania komentarza: 13.09.2025, 16:11Źródło komentarza: Zapomniany pałac w Stryjowie - PinezkaAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Piękna Inicjatywa 😊Data dodania komentarza: 13.09.2025, 15:37Źródło komentarza: Gminny Festiwal Kultury Regionalnej "Łączymy Pokolenia" - rozmowa z Pauliną Stafijowską - dyrektorką Domu Kultury w Kraśniczynie
Reklama
test