Chełm: Nie jednego, a dwa psy pociął nożem 21-letni chełmianin!

  • 22.01.2020, 13:00 (aktualizacja 22.01.2020, 18:27)
  • DSO
Chełm: Nie jednego, a dwa psy pociął nożem 21-letni chełmianin!
Policjanci ustalili i zatrzymali 21-letniego sprawcę zranienia dwóch psów w Chełmie. Jeden z czworonogów znaleziony został w centrum miasta, z kolei drugi znajdował się w kojcu na jednej z posesji. Zwierzętom udzielona została pomoc weterynaryjna. Mężczyzna najprawdopodobniej dzisiaj usłyszy zarzuty znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Zostanie też doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego.

W poniedziałek wieczorem dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o znalezieniu w centrum Chełma poranionego psa. O fakcie tym poinformowali pracownicy schroniska dla zwierząt, którzy zaopiekowali się nim. Funkcjonariusze ustalili, że właścicielem czworonoga jest mieszkanka Chełma. W miejscu jej zamieszkania w kojcu znajdował się jeszcze jeden pies, który również posiadał obrażenia. Zwierzętom udzielona została pomoc weterynaryjna.

Wczoraj policjanci zatrzymali w tej sprawie 21-letniego chełmianina, który przebywał dzień wcześniej na terenie tej posesji. Znaleźli i zabezpieczyli też nóż, którym mógł się posługiwać. Mężczyzna w rozmowie z funkcjonariuszami swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem. Prawdopodobnie dzisiaj zostaną mu przedstawione zarzuty znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. Zostanie też doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami ustawy o ochronie zwierząt czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (2)


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monia
Monia 24.01.2020, 10:19
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25
Monia
Monia 24.01.2020, 10:19
Cześć panowie, mam na imie Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : www.wyspakobiet.eu/monia25
Smutek
Smutek 23.01.2020, 20:47
Utrzymywać w więzieniu takiego kogoś za finanse podatników?Do roboty zagonić(nie nudziłoby się ) ,powinien zapracować na utrzymanie swoje i leczenie tych zwierząt!!!
AntyDeviant
AntyDeviant 22.01.2020, 22:09
Mam nadzieję, że w więzieniu rozkalibrują to ścierwo
Heniek
Heniek 22.01.2020, 18:13
A jaki miszcz jezyka polskiego w rredakcji napisal ten naglowek?
Rozsądek
Rozsądek 22.01.2020, 15:48
Powinni mu zrobić to samo i wyrzucić gdzieś na końcu świata.
Kara pozbawienia wolności powinna być o wiele wyższa lub skazanie na ciężkie prace w jakimś kamieniołomie.
Znając życie to pewnie dostanie te 5 lat ale w zawieszeniu na 2 lata.
Napoleon Bonaparte
Napoleon Bonaparte 22.01.2020, 15:26
Być może, że najlepszym wyrokiem dla tego zwyrodnialca aby coś do niego dotarło, było by odtworzenie na nim takich samych ran, jakich dopuścił się zrobić na tych psinach.
Edith
Edith 22.01.2020, 14:28
Do wora z nim!!!
Pleple
Pleple 22.01.2020, 13:54
Żaden alkohol nie tłumaczy takiego zwyrodnialstwa. Ten pies się musiał wyrywać, gryźć itp. Nie utrzymałby go pijany. Zrobił to w pełni świadomie i celowo.

Pozostałe