Chełm: 18-latek i 33-latek sprawcami kradzieży motoroweru

  • 22.01.2020, 12:01
  • DSO
Chełm: 18-latek i 33-latek sprawcami kradzieży motoroweru
Zarzuty kradzieży usłyszeli wczoraj dwaj mężczyźni w wieku 18 i 33-lat. Mężczyźni skradli z przydomowego garażu motorower. Pokrzywdzony mieszkaniec gm. Chełm oszacował wartość strat na kwotę 1400 zł. Skradzione mienie zostało odzyskane.

O kradzieży motoroweru powiadomił dyżurnego w miniony weekend 22-letni mieszkaniec gminy Chełm. Z relacji zgłaszającego wynikało, że jednoślad zabrany został z przydomowego niezamkniętego garażu. Wartość strat oszacował na kwotę 1400 zł.

Policjanci zatrzymali w tej sprawie 18-letniego mieszkańca gminy Chełm i 33-letniego mieszkańca gminy Nałęczów. Obaj mężczyźni usłyszeli wczoraj zarzuty kradzieży. Skradzione mienie wróciło do pokrzywdzonego.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego kradzież zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Szum.
Szum. 22.01.2020, 23:04
Junak Chińska precyzja Polski temperament !!

Pozostałe