Chełm: Urząd Miasta przygotowuje nowy regulamin Budżetu Obywatelskiego

  • 13.01.2020, 10:01
  • DSO
Chełm: Urząd Miasta przygotowuje nowy regulamin Budżetu Obywatelskiego
Po nieprawidłowościach przy głosowaniu na zadania Budżetu Obywatelskiego urzędnicy chełmskiego ratusza przygotowali nowy regulamin Budżetu Obywatelskiego. Dokument jest teraz sprawdzany przez specjalistów z Biura Obsługi Prawnej Urzędu Miasta.

Dokument będzie także przedstawiony do wglądu mieszkańcom Chełma, którzy będą mogli składać  uwagi do regulaminu.

O pracach nad nowym regulaminem mówi z-ca prezydenta Chełma Daniel Domoradzki:

loadingŁaduję odtwarzacz...


W zależności od tego, jak dużo ankiet, dotyczących nowego regulaminu Budżetu Obywatelskiego, wpłynie do ratusza, urzędnicy zdecydują, czy powołać komisję doraźną - specjalną, która rozpatrzy uwagi mieszkańców. Jeśli ankiet będzie niewiele  - ich analizą zajmie się jedna ze stałych komisji Rady Miasta.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
DT
DT 14.01.2020, 11:36
Po wynikach ostatniego "głosowania" zwątpiłem w jakikolwiek sens udziału w tym przedsięwzięciu. Jeśli chcą się poprawić, trzeba dać im szansę.

Pozostałe