Chełm: Rekord radiowych licytacji na rzecz 28 Finału WOŚP!

  • 13.01.2020, 09:29
  • DSO
Chełm: Rekord radiowych licytacji na rzecz 28 Finału WOŚP!
23 490 zł udało nam się uzbierać podczas radiowych licytacji, które przez 3 dni prowadziliśmy na rzecz 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytować można było m.in. stylowe fotele, voucher na kurs prawa jazdy i sesję tatuażu, no i oczywiście złote serduszka - i to one cieszyły się największym zainteresowaniem naszych słuchaczy.

Najwyższą kwotę, bo 4000 zł uzyskano za kulig. Dwójka słuchaczy - Auto Części Janów i Przychodnia Specjalistyczna Lancet - która licytowała tę usługę, postanowiła przeznaczyć ją dla Domu Małego Dziecka w Chełmie. Duże kwoty uzyskaliśmy także za złote serduszka chełmskiego sztabu od Pracowni Złotniczej Błażej. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w licytacjach, dziękujemy również sponsorom i organizatorom 28 Finału WOŚP w Chełmie.

Wielki finał odbył się wczoraj. Orkiestra zagrała po raz 28 i już wiadomo, że bije rekordy.

- To, co się dzieje, przechodzi wszelkie wyobrażenie - powiedział wczoraj Jurek Owsiak, wstępnie podsumowując wydarzenie.

Wiadomo już, że zebrana kwota przekroczyła 115 mln zł! Pieniędzy będzie więcej, bo sztaby ciągle liczą, ile udało im się uzbierać.

Dokładną kwotę jaką przekaże na leczenie chorych dzieci Chełm i nasz region poznamy w przeciągu najbliższych tygodni.

dso_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe