Chełm: 28. Finał WOŚP - Aukcje w Radiu Bon Ton

  • 10.01.2020, 15:00 (aktualizacja 12.01.2020, 09:40)
  • DSO
Przez trzy dni - w piątek 10 stycznia od godziny 9 do 13, sobotę 11 stycznia od 10 do 14 i niedzielę 12 stycznia od 10 i 14 na 104,9 FM będą trwały aukcje przedmiotów przeznaczonych na licytacje z chełmskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w ramach 28. Finału WOŚP. Licytować można tylko telefonicznie dzwoniąc do studia Radia Bon Ton - 82 563 22 22

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Radiu Bon Ton

Radio Bon Ton po raz kolejny włącza się w orkiestrowe granie. Podczas zeszłorocznego - 27. Finału WOŚP na aukcjach w Radiu Bon Ton wspólnie zebraliśmy ponad 16 tys. złotych! W tym roku mamy zamiar pobić ten rekord!

Podczas trzech dni aukcji będzie można wylicytować m.in. tradycyjne złote serduszka chełmskiego sztabu WOŚP, lot paralotnią, koszulkę piłkarskiej reprezentacji Polski z podpisami trenera Jerzego Brzęczka i wszystkich zawodników (!), tatuaż, kameralny koncert, i wiele innych!

Piątek 10 stycznia

  1. Serduszko nr 1 Chełmskiego Sztabu WOŚP od Pracowni Złotniczej BŁAŻEJ
  2. Kurs prawa jazdy kategorii B od Szkoły Jazdy KURSOR - wartość 1300 zł, termin realizacji 31 grudnia 2020
  3. Szkła progresywne + oprawa okularowa  o łącznej wartości 2500 zł od firmy Salony Optyczne Stachniuk z ul. Popiełuszki 7
  4. Piękny fotel od BH Meble z naturalnej skóry na metalowej, czarnej, obrotowej podstawie. Nowoczesny design, ożywi każde wnętrze. Wartość 1200 zł.
  5. Lot paralotnią od www.lotynaparalotni.pl - wartość 199 zł
  6. Pokaz tańców standardowych i latynoamerykańskich w wykonaniu Karoliny Staszak i Jana Hubera. Czternastoletni tancerze są mistrzami okręgu lubelskiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Ich pokaz wspaniale ubarwi wesele lub inną ważną uroczystość. Wartość nieokreślona, cena wywoławcza - 128 zł.
  7. Koszulka piłkarskiej reprezentacji Polski z podpisami trenera Jerzego Brzęczka i wszystkich zawodników (w tym Lewandowskiego, Krychowiaka, Szczęsnego, Glika) od prezesa ChOZPN Anatola Obucha.
  8. Dwudniowa wycieczka do Lwowa (termin do wyboru 22-23 lutego lub 30-31 maja) od Stowarzyszenia WeRwA. Wartość 360zł.

Sobota 11 stycznia

  1. Serduszko nr 2 Chełmskiego Sztabu WOŚP od Pracowni Złotniczej BŁAŻEJ
  2. Kurs prawa jazdy kategorii C od Ośrodka Szkolenia Motorowego Polskiego Związku Motorowego z ul. Strażackiej 4 (ważne - kurs na takim samym samochodzie co egzamin) - wartość 2000 zł, termin realizacji 31 grudnia 2020
  3. Tatuaż - studio tatuażu Darek Sobinek
  5. Strój i rękawice od Pawła Białasa, których używał podczas ostatniej wygranej walki w klatce.
  6. Gadżety WOŚP (kubek z podpisem Jurka Owsiaka - tylko dwa takie kubki w Chełmie!, zegar ścienny, dwie orkiestrowe smycze, plecak, komin) - 128 zł
  7. Kameralny koncert Jarka Buczka podczas spotkania rodzinnego lub innego eventu. Miejsce i termin występu do uzgodnienia. C.w. 128 zł.
  8. Projekt ogrodu - Wykonanie projektu ogrodu o pow. do 800m2. Oferta dotyczy nowozakładanych ogrodów. Projekt będzie dostosowany do konkretnej działki i wymagań klienta. Będzie zawierał wykaz roślin i materiałów potrzebnych do budowy ogrodu. Plan, wizualizacje oraz wykaz roślin zostaną przesłane na adres email. Dodatkowe informacje na profilu FB - Ogrody Anna Bartosiak
  9. Maska od Yasumi - wartość 350 zł, c.w. 128 zł
  10. POKAZ BANIEK MYDLANYCH, po wyjściu z kościoła po ślubie (swoim lub bliskich czy znajomych jako prezent) od Firmy Just Married. Wartość 300 zł, cena wyw. 108 zł

Niedziela 12 stycznia

  1. Serduszko nr 3 Chełmskiego Sztabu WOŚP od Pracowni Złotniczej BŁAŻEJ
  2. Lot widokowy ufundowany przez rektora PWSZ w Chełmie prof. Arkadiusza Tofila oraz pracowników uczelni - 20 minut helikopterem nad Chełmem dla 3 osób wartość 1000 zł
  3. Książki od Piotra Stelmaszczuka z DKF Rewers, z autografami i dedykacjami od autorów, w przypadku drugiej pt "Gareth Jones" również z autografem Agnieszki Holland reżyserem Obywatela Jonesa i Olgi Chajdas II reżyserki filmu Obywatel Jones oraz plakat z filmu "Ida" z autografem Agaty Kuleszy - c.w. 128 zł
  4. Tort bezowy ufundowany przez Imbryk Cafe&Lunch
  5. Voucher na kulig (przejazd zaprzęgiem konnym, ognisko i herbata na rozgrzanie) dla 10 osób od Stajni KUCYKI PYSI z Horodyszcze Kolonii - wartość 300 zł, c.w. 128 zł.
  6. Tapczanik od Tapicer Tap-Art Meble – wartość 450 zł
  7. Płyta Bożeny Zawiślak-Dolny z autografem
  8. Reportaż Ślubny - Małgorzata Cuper Studio Fotografii Artystycznej - wartość 1800 zł - UWAGA! PRZED PRZYSTĄPIENIEM DO AUKCJI PROSZĘ UZGODNIĆ TERMIN Z FOTOGRAFEM
  9. Złoty łańcuszek z zawieszką w kształcie czterolistnej koniczyny od Pracowni Złotniczej Błażej, wartość 600 zł, c.w. 228 zł
  10. RĘCZNIE ROBIONE BUTY OD FOLLOW ME AGNIESZKA SUCHECKA - Wybrany model z najnowszej kolekcji wiosennej. Ręcznie robione buty ze skóry naturalnej. Klientka będzie mogła wybrać kolor skóry - FollowMe Agnieszka Suchecka, Lubelska 27 obok Orange, c.w. 108 zł
  11. Dwa bilety na koncert Krzysztofa Krawczyka z możliwością spotkania z artystą po koncercie (koncert 8 lutego w hali MOSiR)
dso_

Podziel się:

Oceń:

Zdjęcia (42)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu radiobonton.pl. Grupa Wydawnicza Słowo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe